Місто

Вінничанин пропонує збільшити кількість сакур на Вишеньці. Петиція

12 квітня 2019, 14:51

12 квітня до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують збільшити кількість сакур на Вишеньці.

«Алею слід продовжити від перехрестя вулиць Космонавтів (парна сторона нумерації) та Порика по тротуару в сторону площі Могилка до Космонавтів 4 та вниз до Вишенського озера. А ще висадити сакури від даного перехрестя по самій вулиці Порика повз школу №33 і до стадіону Політеху.

На вказаних ділянках досить широкий тротуар, до того ж, зовсім не висаджені дерева. І вінничани зможуть насолоджуватись красою цвітіння сакур кожен рік, а також влітку ховатись від спеки в тіні дерев. Довша алея сакур буде, як одна з візитівок міста.

Наприклад, навпроти Пошти №21, Прозорого офісу та місцевої прокуратури у зв’язку з тим, що не посаджені дерева та досить велика ширина тротуару постійно паркуються на тротуарі автомобілі. А навпроти фонтану з Атлантом біля аптеки на тротуарі взагалі постійно паркуються таксі та їздять автомобілі (ящики з ялинками їх аж ніяк не зупиняють).

Також потрібно подбати про урни, яких на вищеописаних ділянках тротуару взагалі немає, лише на самій алеї Космонавтів. Багато людей через лінь, щоб пройти та викинути сміття, просто викидають окурки, обгортки від морозива та стаканчики від кави у траву…», - написав Руслан Савчук.

Щоб петицію розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно 350 підписів.

Дивіться також фоторепортаж, як у Вінниці цвітуть сакури.

5cb07bfcbd1c2.jpg

5cb07c06a08ac.jpg

5cb07c119fd7b.jpg

Вінниця.info,

Теги: сакури петиція  
Матеріали по темі