Місто

Вінничанин просить міську раду захистити каштани від шкідників

15 травня 2019, 16:26

15 травня до Вінницької мерії зареєстрували петицію, в якій просять захистити міські каштани від шкідників, а саме – від мінуючої каштанової молі, що «гризе» листя.

«Ні для кого не секрет, що каштани, які ростуть на вулицях та алеях міста Вінниці, є їхньою невід'ємною окрасою та надають нашому місту неповторний колорит. Але якщо зараз, у травні місяці, милуючись каштанами, неможливо відірвати від них очей, то починаючи уже з другої половини липня і тим більше у серпні та вересні на каштани страшно дивитися — половина листя вже пожовкла, іншу половину вигриз шкідник. Називається цей шкідник мінуюча каштанова міль. Попри те, що існують засоби для захисту каштанів від молі, з року в рік це питання залишається поза увагою міської влади.

Зараз лише середина травня, тож поки що є час врятувати міські каштани від шкідника і зберегти їхній належний вигляд на серпень та вересень, врятувавши їхнє листя від пошкодження шкідником.

Тому ми, підписанти петиції, вже зараз просимо вжити заходи із захисту міських каштанів від шкідника і не повторювати помилок минулих років, коли це питання залишалося поза увагою міської влади. Від цього питання також залежить імідж Вінниці у очах гостей нашого міста, які вимушені бачити, приїжджаючи до «європейського» міста занедбане та погризене листя каштанів», - написав у петиції Іван Супряга.

Щоб петицію розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно 350 підписів.

Вінниця.info

Теги: петиція ВМР  
Матеріали по темі