Місто

Вінничанин просить врегулювати рух на перехресті вулиць Лялі Ратушної та Келецької

9 березня 2021, 10:43

Вінничанин Дмитро Лозінський зареєстрував петицію, в якій просить врегулювати рух на перехресті вулиць Лялі Ратушної та Келецької. Автор петиції додає, що перехрестя є аварійним, тому пропонує встановити світлофори.

«Виїзд з вулиці Лялі Ратушної на вулицю Келецьку та перетин перехрестя, в більшості випадків, а особливо в часи пік, можливий тільки тоді коли для автомобілів, що рухаються по вулиці Келецькій вмикається червоний сигнал світлофора (тривалість близько 15с). Проте по обидві сторони від вулиці Лялі Ратушної, на досить близькій відстані знаходяться трамвайні зупинки і дуже часто трамваї перетинають перехрестя саме в цей час, зменшуючи час на виїзд з вулиці Лялі Ратушної, а також заважають пішоходам перетинати перехрестя, які також рухаються в цей час. Прохання врегулювати рух на перехресті для покращення виїзду та підвищення безпки на даній ділянці дороги.

Шляхи вирішення:

1. Встановлення світлофорів на перехресті для регулювання руху з усіх сторін перехрестя.

2. Встановлення світлофорів для трамваїв, які будуть забороняти рух трамваїв при включені зеленого світлофора для пішоходів та червоного для автомобілів, які рухаються по Келецькій та збільшення часу для переходу хоча б на 5с», – йдеться у петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: петиція перехрестя світлофор 
Матеріали по темі