Місто

Вінничанин просить заасфальтувати вулицю на П’ятничанах. Зареєстрував петицію

16 жовтня 2020, 12:56

14 жовтня вінничанин зареєстрував петицію до міської ради з проханням прокласти асфальт по вулиці Гончарова, що на П’ятничанах. Чоловік зазначає, що хоч вулиця і невелика, на ній мешкає багато людей похилого віку та дітей, і в негоду, коли сніги та дощі, дуже важко добиратися до зупинок транспорту, навчальних закладів чи магазинів.

«Звертаюсь до Вас від усіх мешканців вулиці Гончарова. Просимо приділити увагу нашій вулиці, справа в тому що ця вулиця невелика (500 метрів).

Але ми звертаємося з проханням до Вас, щоб її асфальтували, тому що влітку багато пилу, а взимку і навесні коли волого болото і калюжі... На цій вулиці мешкає багато людей похилого віку, і дітей. Дуже важко добиратись до транспорту, навчальних закладів, магазинів і т.д», ‒ пише чоловік у своєму зверненні.

Аби петицію розглянули в міській раді, вона має набрати 350 підписів. На сьогодні за звернення проголосували 3 вінничанина. Підтримати петицію можна ще впродовж 12 днів.

Нагадаємо, у Вінниці просять розглянути ціни на атракціони в Центральному парку та зробити знижки для пільговиків ‒ зареєстрували петицію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з Google Maps

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція П'ятничани ремонт дороги 
Матеріали по темі