Місто

Вінничанин просить зобов’язати водіїв громадського транспорту відчиняти усі двері для пасажирів

26 жовтня 2020, 09:42

Вінничанин Олександр Шевчук зареєстрував петицію до міської ради, в якій пропонує зобов’язати водіїв громадського транспорту відчиняти усі двері для пасажирів. За словами автора петиції, біля передніх вхідних дверей постійно велике скупчення людей.

«З початку пандемії у місті водії у громадському транспорті впускають та випускають пасажирів лише через передні двері. З часом водії почали відчиняти усі двері у дуже невеликих випадках та на деяких зупинках.

Пасажири, які просять водія відчинити усі двері, при великому скупченні людей у салоні, які планують вийти, зазвичай чують від водіїв високим тоном слова про те, що вони не хочуть це робити, а іноді навіть доходять зі сторони водіїв нецензурні висловлювання у бік пасажирів. Дана ініціатива не є ефективною у боротьбі з COVID у нинішній час через те, що біля передньої двері постійно проходять пасажири і невідомо чи вони хворі.

Нині водії повинні перевіряти наявність маски, а деякі рахують пасажирів у салоні самі знаходячись без маски наражаючи себе на захворювання. За кордоном вхід до передньої двері будь-якого транспорту обмежений плівкою, а водії знаходяться у ізольованому просторі від пасажирів.

Враховуючи дані обставини є прохання до транспортної компанії про те, що не потрібно своїх працівників наражати на COVID та зобов'язати водіїв відчиняти усі двері транспорту, а при необхідності обмежити кількість пасажирів, що заходять до транспорту водій може зачинити двері та курсувати далі по маршруті згідно графіку не утворюючи скупчення біля передніх дверей», – йдеться в петиції.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція громадський транспорт 
Матеріали по темі