Суспільство

Вінничанин привіз на ярмарок урожай бананів, які виросли в його теплиці. Фото

16 жовтня 2019, 14:55

16 жовтня у вінницькому «Експоцентрі» відкрили традиційну виставку «Осінній сад». Відвідувачам пропонують купити насіння овочів, саджанці дерев і кущів. Цьогоріч на прилавках з’явилося більше екзотики – продають інжир, маракую, гуняву, ананаси, лимони, апельсини і гранати, ківі, нектарини і багато іншого.

Олександр Шевчук має цілі теплиці екзотики у Широкій Греблі. Сьогодні до Вінниці чоловік привіз велику бананову пальму і банчу з плодами. Зізнається, рослина не вмістилася у автомобіль, тому довелося урожай відрізати.

«В домашніх умовах пальма починає плодоносити на 3-4 рік. Якщо є умови, то краще тримати в лоджії, на балконі. Обов’язково має бути закритий ґрунт, бо морози не витримує.

Для того, щоб дерево родило, потрібно вчасно підгодовувати органікою. Банча достигає від 4 до 7 місяців. В домашніх умовах на одній пальмі можу бути від 50 до 250 бананів. Інколи в теплиці доходить і до 800 штук», - розповідає Олександр.

Поруч з бананами – великі лимони та апельсині, також вирощені у теплиці.

Привертає увагу відвідувачів і стигла червона полуниця. Всі намагаються до неї торкнутися, щоб перевірити, чи справжня. Продавець розповідає, що цей сорт морозостійкої полуниці може плодоносити до пізньої осені.

На виставці – багато саджанців квітів, декоративний кущів, а також – традиційні яблука, сливи, груші, виноград та абрикоси.

Для власників городів – пасіння часнику, цибулі, картоплі, помідорів та інших овочів.

Ярмарок триватиме до 19 жовтня.


Більше фото у слайдері

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ярмарок виставка Експоцентр 
Матеріали по темі