Суспільство

Вінничанин розраховує точний час та щодня слідкуватиме за космічним "поїздом" із супутників Ілона Маска. Фото і відео

11 травня 2021, 15:11

Вінничанин Олег щоденно слідкуватиме за рухом супутників Starlink Ілона Маска. По координатах, які розміщені на сайті «знайти зірочку», робить свої розрахунки по точному часу прольоту «потягу» супутників зоряним небом прямо над нашим містом.

«Коли соціальні мережі почали майоріти новинами, що над Вінницею, Калинівкою і ще там і сям, літає незрозуміле, я спочатку здивувався. Бо люди такого придумували, що і винищувачі літають, і Вінницю атакують з НЛО… А потім згадав, що Ілон Маск запустив супутники. Я почав вивчати питання», - розповідає Вінниця.info, але просить не називати його прізвища.

Зауважимо, 9 травня, о 02:42 за тихоокеанським часом, Falcon 9 запустив 60 супутників Starlink із космічного стартового комплексу 40 (SLC-40) на станції космічних сил мису Канаверал у Флориді. Їх місія - розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Про це повідомляють на офіційному сайті «SpaceХ».


«Супутники пролітають над нами з десяток разів протягом доби. Зрозуміло, що вночі їх видніше найкраще. Тому, я знайшов в Інтернеті графік польоту з координатами місцеперебування. Почав розраховувати, і так нарахував, що вчора о 03:39 супутники мали пролітати над нашою територією. Я зосередився на небі. З боку Молдови були мляві вогники, як далекі зірочки. А потім, все ближче, ближче! Ось Одещину пролетів,Миколаївську область… А тут вже та у нас. Ось-ось, прямо над головою. Так низенько! Це просто чудове дійство. Супутники летіли не вздовж, а поперек. Дуже швидко, разів у п’ять швидше, за звичні вже для нас супутники. Жодного звуку, але, дуже яскраво! І що приємно, пролетіли точно за графіком, який розраховується за моїми координатами», - зауважує Олег.


Вінничанин вирішив чи не кожної ночі спостерігати за супутниками.

«Я працюю у нічну зміну, тому часу для цього багато. За моїми підрахунками, у темну пору можна спостерігати, як пролітають по чотири рази», - зауважує Олег.


Ось за цим посиланням можна спостерігати, де саме розміщені супутники. А графік із координатами тут.

Подивитисяна координати з 11 до 13 травня без переходу на сайт, ви можете ось по цьому фото:


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця супутники Ілон Маск 
Матеріали по темі