Суспільство

Вінничанин та доктор технічних наук Леонід Поліщук отримав Почесну Грамоту Верховної Ради України

28 січня 2022, 16:03

Сьогодні, 28 січня, вінничанин, професор та доктор технічних наук Леонід Поліщук отримав державну відзнаку - Почесну Грамоту Верховної Ради України. Леонід Поліщук 45 років працює та веде наукову діяльність у Вінницькому Національному технічному університеті.

Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація.

Вручили професору нагороду Голова облради Вячеслав Соколовий та Перший заступник Голови облдержадміністрації Наталя Заболотна разом з усім депутатським корпусом перед початком чергової сесії Вінницької обласної Ради.

Леонід Поліщук усе своє трудове і наукове життя присвятив ВНТУ, де працює з 1977 року. Є розробником багатьох наукових дослідів та винаходів у сфері машинобудування, механізованих конвеєрних систем, підйомно-транспортних машин та механізмів. Є педагогом – новатором, відмінником педагогічної діяльності. Він автор понад 200 наукових публікацій. Неодноразово був відзначений обласними та Міністерськими нагородами і подяками за успіхи в науково-педагогічній діяльності.

І ось сьогодні, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність професор Леонід Поліщук нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: відзнака почесна грамота Верховної Ради вінничанин професор Вінниця 
Матеріали по темі