Спорт

Вінничанин Важа Даіаурі їде у США на «Олімпійські» ігри з сумо. Фото

6 травня 2022, 10:22

Вінничанин Важа Даіаурі готується до «Олімпійських» ігор з сумо. У німецькому місті Бранденбург Молодий спортсмен днями здобув перемогу класу «А» у рейтинговому турнірі «ROLAND CUP», виборовши путівку на Всесвітні ігри з цього виду боротьби.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Участь у змаганнях взяли більше сотні сумоїстів з 9 країн світу. Вінницьку громаду у складі національної збірної команди України представив Заслужений Майстер спорту України Важа Даіаурі. Хлопець здобув перемогу у рейтинговому турнірі, виборовши путівку на Всесвітні ігри з сумо. Це аналог олімпійських Ігор з неолімпійських видів спорту. Підготував чемпіона його батько - Заслужений тренер України Важа Даіаурі», - йдеться у повідомленні.

Виборовши першість у міжнародному рейтинговому турнірі з сумо класу «А» «ROLAND CUP», спортсмен здобув путівку на Всесвітні Ігри. Вони мають відбутись 13-17 липня у Сполучених Штатах Америки.

Спортсмен займається сумо з п'яти років. Хлопець – вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Тренує сумоїста його батько, Заслужений тренер України Важа Шотаєвич Даіаурі.

Важа молодший - неодноразовий чемпіон Світу та Європи. За свою спортивну кар’єру здобув звання Заслуженого Майстра спорту з сумо та звання Майстра спорту з вільної боротьби.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця міжнародний турнір сумо 
Матеріали по темі