22 груд. 2023 12:50
0

147

0

Вінничанин виборов «бронзу» на етапі Кубка світу з кульової стрільби. Загалом в України – вже вісім медалей

Збірна України здобула вже вісім медалей на етапі Кубка світу з кульової стрільби, що триває в столиці Азербайджану Баку. Серед учасників і вінницький спортсмен Олег Царьков, який виборов бронзову нагороду.

Про це повідомляє Міжнародна федерація спортивної стрільби.

Бронзову нагороду виборола чоловіча команда в стрільбі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів із трьох положень.

До складу команди в цій дисципліні ввійшли віцечемпіон Олімпіади-2016 Сергій Куліш, чемпіон Європи-2014 Олег Царьков та Олександр Галкін.

Для вінницького спортсмена Олега Царькова це третій подіум Кубка світу й перший ще з 2015 року.

Усі медалі України на етапі Кубка світу в Баку:

«Золото»: Сергій Куліш (гвинтівка, 50 м, три положення), Олена Костевич, Анастасія Німець та Оксана Ковальчук (пістолет, 25 м, команда).

«Срібло»: Олена Костевич та Олег Омельчук (пневматичний пістолет, 10 м, мікст), Дар'я Тихова та Сергій Куліш (гвинтівка, 50 м, три положення, мікст).

«Бронза»: Анастасія Німець (пістолет, 25 м), Олег Царьков, Олександр Галкін та Сергій Куліш (гвинтівка, 50 м, три положення, команда).

Довідка:

Олег Царьков – кращий спортсмен серпня – багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро та Токіо.