Місто

Вінничанин запропонував три варіанти, як врегулювати рух на перехресті вул. Шептицького та Сабарівського шосе

9 червня 2020, 16:26

9 червня до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій пропонують врегулювати руху на перехресті вул. А. Шептицького та Сабарівського шосе. За твердженням Павла Чайковського, зі сторони мікрорайону Академічного та села Шкуринці постійно спостерігається ускладнення руху і утворюються затори.

«…Є декілька варіантів вирішення проблеми:

1.Розширення проїзної частини вулиці А. Шептицького, транспортне сполучення вул. А Шептицького з Гніванським шосе, данні проекти передбачають значну витратну частину та термін реалізації.

2. Гарною альтернативою на сьогоднішній день може стати зміна пріоритетності руху на перехресті вул. А Шептицького та Сабарівського шосе, а саме головною дорогою зробити А. Шептицького.

3. Також можливе встановлення світлофору на даному перехресті і в тестовому режимі відкоригувати потоки транспорту відповідно від його кількості по кожному з напрямів», - пропонує вінничанин.

Наразі петиція має підтримку 56 осіб. Щоб її розглянули у міській раді і надали офіційну відповідь, потрібно 350 підписів.

Нагадаємо, що у Вінниці планують змінити організацію дорожнього руху на площі Гагаріна. Головне завдання – зменшити кількість ДТП та зробити територію парку більш доступною для пішоходів. Для цього на перехресті встановлять світлофори, додадуть переходів, нанесуть нову розмітку, поставлять стовпчики і зроблять озеленення.

Вінниця.info

Теги: петиція Вінниця ВМР дорога 
Матеріали по темі