Суспільство

Вінничанин заспіває 100 пісень поспіль, аби зібрати кошти на квадрокоптер українським захисникам

20 травня 2022, 20:16

Вінничанин Нік Коміссаренко готується до 10-годинного марафону «100 пісень для України». Під час онлайн-концерту вінницький музикант виконуватиме пісні і цим збиратиме кошти, аби придбати квадрокоптер українським захисникам.

Про це пише Суспільне Вінниця.

Щоб підготуватися до марафону, Нік Коміссаренко розспівується та згадує усі хіти зі свого репертуару.

«Це виклик. 100 пісень упродовж одного дня я ніколи не співав. Постараємося об'єднати людей з усього світу. Сподіваюся голос, фізіологія і апаратура не підкачають. Якщо світло зникне – то все зникне», – говорить Нік Коміссаренко.

Музикант родом із нині окупованої росіянами Горлівки, що на Донеччині. Але в школу пішов на Вінниччині. Відтоді і співає. Він учасник всеукраїнських музичних конкурсів. Називає себе аматором, бо профільної освіти немає.

«Я фізмат закінчував, офіційно жодного дня не провів у музшколі», – каже Нік Коміссаренко.

Благодійні онлайн-концерти влаштовує не вперше. Від початку повномасштабного нападу Росії на Україну провів близько 30 ефірів. Запрошував й інших виконавців.

«Думав, як принести користь державі – допомогти захисникам і захисницям. Мені залетіла в голову думка після робочого дня робити такі стріми, щоб людей відволікати. А пізніше виникла ідея – збирати гроші», – каже Нік Коміссаренко.

У такий спосіб назбирав понад 100 тисяч гривень і придбав квадрокоптер для ЗСУ.

«Два земляків з мого села рідного Залужжя, які на моїй вулиці живуть, двоє братів, вони зараз на 0 лінії. Їм один коптер відправили», – говорить виконавець.

Упродовж 10-ти годинного онлайн-концерту Нік знову збиратиме гроші на квадрокоптер для захисників, але вже дорожчий – за 270 тисяч гривень.

«22 травня, у неділю буде марафон за участі мене, як музиканта. Називається він символічно – «100 пісень для України». З 14:00 за київським часом до 00:00 планую співати. Людина якась зайде на годинку. Пішла по справах, прийшла ввечері, а я ще стрімлю, чому б ні», – каже Нік.

Долучитися до прямої трансляції можна на фейсбук-сторінці чи ютуб-каналі Ніка Коміссаренка. Там буде номер картки. Ті, хто доєднаються, зможуть надсилати гроші. Про кожен внесок він звітуватиме у соцмережах.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео Суспільне Вінниця

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: музикант кошти для ЗСУ 
Матеріали по темі