Суспільство

Вінничанин живе в офісі, бо нотаріуси 20 років не оформляють йому спадщину

13 липня 2020, 19:20

13 липня, голова Вінницької облдержадміністрації провів особистий прийом громадян Погребищенського району. До Сергія Борзова звернувся мешканець міста Вінниці Валерій Костіков, який спеціально приїхав на зустріч щоб розповісти про ситуацію, яка склалась з державними нотаріусами. Чоловік 20 років не може оформити спадщину і змушений жити в офісі.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької облдержадміністрації.

Валерій Костіков публічно розповів про ситуацію, яка склалася у його родині.

«Я хочу зробити публічне звернення серед присутніх тут начальника поліції області та прокурора щодо існування у місті Вінниці злочинного угрупування державних нотаріусів, які відбирають у малозахищених верств населення спадщину», - заявив Валерій Костіков.

За словами Валерія Костікова, він та його рідний брат вже 20 років не можуть оформити свою спадщину, і вже протягом трьох років живуть в офісі. Чоловік розповідає, що наразі їм відомо вже про 5 випадків махінацій зі спадщиною, включаючи підробку документів.

За словами вінничанина, такі випадки в обласному центрі непоодинокі і такі порушення тривають вже протягом 20 років.

Під час зустрічі з очільником області було зафіксовано звернення громадянина Валерія Костікова. Матеріали та зібрані докази громадянин передав представникам правоохоронних органів, які були сьогодні присутні під час прийому громадян у Погребищенському районі.

«Я обіцяю, що ми розберемося із цим питанням і на це відреагують правоохоронні органи. Дуже важливо, що ви наважилися звернутися та розповісти свою історію, адже питання і справді актуальне, а особливо з урахуванням того, що такі випадки дійсно непоодинокі», - підкреслив Сергій Борзов.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: нотаріус спадщина Вінниця звернення голова ОДА 
Матеріали по темі