Події

Вінничанину, який намагався відкупитись від мобілізації, присудили штраф і вручили повістку

17 червня 2022, 08:25

Вінницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону доведено в суді вину громадянина України призовного віку, який за неправомірну вигоду намагався ухилитись від призову за мобілізацією.

Про це повідомив Вінниця.info заступник керівника Вінницької спеціалізованої прокуратури Богдан Луценко.

Наприкінці березня 2022 року громадянин, який підлягає мобілізації під час воєнного стану, надав неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США службовій особі районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за ухилення від призову під час мобілізації.

15 червня Шаргородським районним судом Вінницької області хабародавця визнано виним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України та призначено покарання, у виді штрафу 68 тис. грн. Грошові кошти в сумі 2000 доларів США за рішенням суду конфісковано в дохід держави.

Також засудженому вручено повістку про виклик до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою вирішення питання щодо призову його на військову службу за мобілізацією.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ухилення від мобілізації 
Матеріали по темі