Суспільство

Вінниччина отримає майже 600 вакцин від сказу

19 квітня 2019, 17:29

Україна закупила понад 93 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія – 15 тисяч доз, вже прибула на склад і готується до відправлення в регіони. До Вінницької області відправлять 569 вакцин.

Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

З початку наступного тижня антирабічні вакцини відправлять в усі області країни відповідно до розподілу.

5cb9db63967e4.jpg

Вакцини, що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, закуплені та доставлені агенцією «Crown Agents» за кошти Держбюджету. Ці вакцини вироблені у Франції у повній відповідності з вимогами GMP (Належної виробничої практики) та специфікаціями в реєстраційному посвідченні країни-імпортера.

Термін придатності доставлених вакцин для профілактики сказу – 30 квітня 2021 року. Обрані «Crown Agents» постачальники контролювали виконання всіх необхідних умов щодо транспортування вакцин та забезпечили постачання вакцин з максимально можливим строком придатності.

Загалом «Crown Agents» придбали для МОЗ України 93 081 вакцин для профілактики сказу за кошти Держбюджету. Наступні партії вакцин будуть доставлені впродовж року.

Перевірити наявність вакцин у регіонах можна в таблиці.

Довідка.

Антирабічну вакцину застосовують для первинної імунізації людей, які були в контакті або були вкушені скаженими, підозрілими на сказ або невідомими тваринами. Подальша ревакцинація проводиться згідно зі схемою лікувально-профілактичної імунізації.

Також антирабічною вакциною проводять профілактичну імунізацію людям, робота яких пов'язана з ризиком зараження: співробітникам лабораторій, які працюють з вуличним вірусом сказу, ветеринарам, мисливцям, лісникам.

Вінниця.info

Теги: вакцина сказ 
Матеріали по темі