Економіка

Вінниччина попрощалася з воїном, який загинув на Сході від кулі снайпера. Фото

12 квітня 2019, 10:19

11 квітня у селі Огіїівка Гайсинському районі попрощалися з бійцем військовоїчастини А-4395 Юрієм Фармагеєм, який загинув на Сході від кулі снайпера. Коли почалася війна чоловік не роздумуючи, став на захист рідної землі.

Про це повідомляє прес-служба Гайсинської РДА.

«Юрій Миколайович був справжнім патріотом, справжнім сином своїх батьків, який за покликом серця у 2015 році пішов захищати нашу українську землю. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті і серцях. Вічна пам'ять Юрію Миколайовичу, вічна пам'ять всім загиблим захисникам України. Пам’ятаймо, він загинув за нас із вами, за те, щоб був мир на нашій землі», - сказав, звертаючись до присутніх, голова районної ради Григорій Боровий.

Старший солдатЮрій Фармагей служив у ЗСУ за контрактом з29.10.2018 року. Боєць загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил (Донецька область) внаслідок вогнепального кульового проникаючого поранення верхньої третини грудної клітки з правого боку.

Народився Юрій Миколайович 6 травня 1972 рокув селі Огіївка Гайсинського районуВінницької області у сім’їМиколи Трофимовича та Катерини Арсенівни Фармагей. Навчався в Кіблицькій середній школі. По закінченню 8 класу поступив в Теплицьке професійно-технічне училище № 13, де здобув спеціальність плодоовочівник.

Після закінчення училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополь у морському флоті.

Після демобілізації повернувся до рідного села. Працював у городній бригаді в місцевому сільськогосподарському підприємстві. Одружився, разом з дружиною Вікторією Петрівною виховували двохдітей – сина Сергія, який також проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину, мавдвох онуків.

У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу по мобілізації. Відслуживши 1,5 року, двічі продовжував службу за контрактом.

Старший солдат Фармагей Ю.М. гідно дотримувався Присяги, даної українському народу,чітко виконував накази командування, сміливо боронив честь, незалежність і свободу України. 5 квітня 2019 року боєць Юрій Миколайович Фармагей отримав вогнепальне кульове проникаюче поранення грудної клітки, що стало причиною його загибелі.

Вінниця.info, фото - із сайту Гайсинської РДА

Теги: АТО загинув військові  
Матеріали по темі