Культура

Вінниччина представила туристичні маршрути на Міжнародній виставці: відвідувачів пригощали супом з яблук. Фото

28 березня 2019, 11:38

Вінниччина приймає участь в Міжнародній виставці «UITT: Україна – подорожі та туризм», що триватиме до 29 березня. У день відкриття вінничани представили унікальний туристичний продукт, презентувавши атмосферу весняного міста, створену для нових емоцій, ідей та подорожей. Відвідувачів частували подільськими смаколиками.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Учасники та відвідувачі міжнародної виставки UITT побачили Вінницький регіон та м.Вінницю як місце для нових подорожей, де кожен зможе відчути нові емоції та сформувати нові ідеї, обравши власний туристичний маршрут.

Експозиція вінницького стенду поєднала цікаві сторінки з історії регіону та міста, сучасний розвиток, непересічних особистостей, яскраві події та унікальні туристичні маршрути, з якими варто ознайомитися під час туру вихідного дня.

Вінниччину презентували як край, багатий пам’ятними місцями, вишуканими палацами, меморіальними музеями, унікальними витворами природи, сакральними спорудами та величчю храмів.

Крім цього, відвідувачі заходу мали можливість ознайомитися з такими інформаційними матеріалами як: «Вінниччина туристична/Tourism in Vinnytsiaregion", «Economy and Tourism of Vinnytsia region" («Економіка та туризм Вінницької області"); «Стежками Вінниччини", «Вінниччина – подорож за враженнями»; «Хмільник – близький кожному» та з багатьма іншими.

Варто зазначити, що туристична візитівка області – курорт державного значення Хмільник славиться мінеральними радоновими водами,які за своїми властивостями не поступаються водам з Баден-Бадена.

За словами організаторів вінницької експозиції, одним із пріоритетних напрямків розвитку туристичної галузі в нашому регіоні є зелений туризм, що надає можливість отримати задоволення від краси подільських пейзажів, традиційної кухні, народних ремесел та відпочинку у сільській місцевості.

Тож у день відкриття виставки учасників заходу частували унікальною стравою, якою славиться Вінниччина – супом із солодких яблук. Під час заходу відвідувачі мали змогу не лише скуштувати смачну страву, а й взяти участь в її приготуванні та дізнатися інші рецепти традиційних подільських страв.

Під час міжнародної виставки усі охочі ознайомилися з роботою комплексу відпочинку «Гостевія», готелю «Франція», а також дізнались більше про міжнародний аеропорт «Вінниця».

На виставці UITTВінниччина постала як регіон, який необхідно побачити на власні очі, відчути на дотик, запах та смак, особливо навесні, коли все розкривається новими формами та яскравими фарбами. Неповторне занурення в атмосферу місця весняного натхнення ожило на стенді Вінницької області та міста Вінниці. Атрибутами відтворення особливого настрою також слугувала фотозона з квітучою яблунею, частування та інші сюрпризи.

5c9c96a0b5ef7.jpg

Учасники заходу відчули унікальний колорит Поділля завдяки пісням у виконаннінародногофольклорного гурту «Подільський музики» та веснянкам етномайстерні «Коло», яка навчила усіх охочих танку «Кроковеє колесо».

Розповідали та ілюстрували концепцію нової туристичної пропозиції Вінниці та регіону нові промоційні матеріали зі свіжою інформацією про туристичні тренди та настрій краю.

Вінничани також передали відвідувачам заходу сувенірну продукцію: поштові листівки, магніти та подарункові набори зі смаколиками, які презентують місцеву гастрокультуру.

Презентація Вінницької області та міста Вінниці стала частиною експозиції Ukrainian Hospitality Days, де свої туристичні фішки представлятимуть міста та регіони України.

Міжнародна виставка«UITT: Україна – подорожі та туризм» триватиме три дні, впродовж яких вінничани презентують чимало цікавого для туристів у музеях регіону, у яких відвідувачі зможуть ознайомитися з прикрасами сарматської доби,з творами відомих художників, найбільшим зібранням українських марок, унікальною колекцією моделей транспорту, цікавою експозицією стародавніх годинників, а також побачити автівки минулих епох і ретро-трамваї.

Варто підкреслити, що туристів також приваблюють фестивалі Вінниччини, такі як: «Острів Європа», Air Гоголь Fest, VINNYTSIA JAZZFEST, Vinnytsia Adolphe Sax Festival, Фестиваль Чайковського та фон Мекк, «Музика в монастирських мурах», «Мамина піч», «Батозька битва» та феєричний Operafest Tulchyn.

Цьогоріч у Міжнародній туристичній виставці взяли участь понад 300 компаній-учасниць, фахівці галузі туризму 39 міст і регіонів України. Для порівняння, у 2015 році кількість регіонів становила лише 6.

Учасниками UITT'2019 стали 22 країни, серед яких компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Марокко, Словаччини, США, Туреччини, Тунісу, України, Шрі-Ланки та багатьох інших.

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туроператорів та турагентств, представників державних структур, авіа, а також готельного бізнесу, перевізників, професійних організацій та медіа.

Читайте також: Подільські страви в кожному ресторані, фонтан і сало як бренди – львів’янка розповіла, що Вінниця готує для туристів.

Вінниця.info, фото - із сайту ОДА

Теги: Вінниця туризм інтерв'ю  
Матеріали по темі