Політика

Вінницька нардепка з «Голосу» заявила про погрози партійного керівництва місцевим депутатам

30 березня 2021, 19:25

Народна депутатка з Вінниці від партії «Голос» Олександра Устінова заявила, що керівництво їх фракції погрожує депутатам позбавленням мандату і зазначила, що «Голос» КПРС.

«Місцевим депутатам Голосу почало дзвонити керівництво фракції та партії, та натяками погрожувати, що осінню заберуть мандати, застосувавши закон про імперативний мандат. Заберуть мандат не за корупційні оборудки, чи підігрування Росії, а за те, що публічно вимагають ДЕМОКРАТІЇ! Прозорих виборів керівника, демократизації статуту. Тепер за це виявляється забирають мандат!

На жаль, керівництво ні партії ні фракції так і не зрозуміло, що більшість людей в партії - це ціннісні люди, які йшли не за «депутатською корочкою» і миритися з несправедливістю і тим, що зараз відбувається у партії не будуть. «Послушаніє» вождю - це не Голос, і КПРС у нас тут будувати не дамо», - зазначено на сторінці нардепки.

Пресслужба «Голосу» у відповідь повідомила, що заяви депутатки Устінової про погрози позбавлення мандату, це плітки.

«Ми заперечуємо плітки, які розповсюджує пані Устінова. Це не відповідає дійсності. Про що у коментарях пані Устіновій повідомили самі депутати місцевих рад. На жаль, у останні дні це вже тенденція від окремих депутатів - систематична дезінформація», - прокоментували Українській правді в пресслужбі.

Нагадаємо, два дні тому Олександра Устінова заявила, що отримала попередження від політичної ради партії про виключення її з членів партії за те, що голосувала у Верховній Раді про направлення в Конституційний суд подання про призначення голів НАБУ та ДБР президентом.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: голос партія конфлікт 
Матеріали по темі