Суспільство

Вінницька дівчина-диригент керувала симфонічним оркестром під виконання хітів «Metallica». Відео

22 листопада 2021, 14:18

Вінничанка Уляна Созанська – одна з небагатьох жінок диригенток в Україні. Працює у військовому оркестрі Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України. Нещодавно керувала симфонічним оркестром, який разом з рок-гуртом провели у Вінниці концерт переспівавши найпопулярніші хіти «Metallica». Для Уляни це стало цікавим експериментом, до якого вона готувалась понад місяць.

«Загалом, наша співпраця зав’язалась досить випадково. Три роки тому цей музичний колектив, який гастролює по всій Україні, вже виступав у нас. І тоді, за тиждень до виступу у Вінниці, їм терміново знадобився музикант, який би попрацював на фортепіано. Запропонували долучитися мені. Я із цікавістю прийняла пропозицію. Для підготовки знадобилося близько семи днів. Співпраця сподобалася як мені, так і їм. Отже, коли колектив знову приїхав до Вінниці на гастролі, мене знову покликали. Але… вже у якості диригента», - розповідає Вінниця.info Уляна.

До цього виступу Созанська готувалась понад місяць.

«Детально вивчила всі твори, партитури, які мали виконувати на концерті. Адже, музика «Metallica» під акомпанемент симфонічного оркестру – для мене справжній експеримент. Та, із завданням я справилася. До самого виступу, ми ще досить вдало встигли провести репетицію. І можу сказати, отримала велике задоволення, коли тривав виступ. Всі ці мелодії мені знайомі чи не з дитинства. Коли диригувала, навіть підтанцьовувала. Просто не могла встояти на місці від цього драйву та позитивної енергетики», - зауважила Уляна.

Нагадаємо, до Різдвяних свят колектив оркестр Повітряних Сил ЗСУ зіграв для колег з США «Щедрик».


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео надані Уляною Созанською.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінницька дівчина-диригент симфонічний оркестр «Metallica» 
Матеріали по темі