Економіка

Вінницька горілка користується попитом в Грузії, Казахстані та Об’єднаних Арабських Еміратах

21 березня 2019, 14:00

За січень 2019 року обсяги експорту готових харчових продуктів склали 30 млн. дол., а імпорту – 0,8 млн. дол. Підприємства Вінницької області експортували готові харчові продукти до 42 країн світу, а імпортували з 15. Вагому частку експорту харчових продуктів займають цукор і кондитерські вироби з цукру. Користується попитом і вінницька горілка.

Про це Вiнниця.info повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

Так, найбільшими споживачами Вінницького цукрубули Іспанія, Італія, Саудівська Аравія та Уганда (13 тис. т на 5 млн. дол.), а до нашої області завозились кондитерські вироби з цукру з Китаю та Туреччини і патока з Молдови (загалом 2 тис. т на 0,2 млн. дол.)

Також мала місце торгівля продуктами переробки овочів і плодів. Суб’єкти господарювання Вінниччини експортували 3 тис. т різноманітних соків (левова частка цього товару направлена до Австрії) та 348 т плодів та горіхів, приготовлених або консервованих (найбільшим попитом ця продукція користувалась у споживачів Білорусі). Загальний обсяг експортованих продуктів переробки овочів склав 3 млн.дол.

Також попитом користувалась Вінницька горілка. В найбільших кількостях її отримували Грузія, Казахстан, Об’єднані Арабські Емірати та Польща – їм поставлено продукції на 0,7 млн. дол., що складає 77% від продажу всіх алкогольних напоїв.

Вiнниця.info

Теги: статистика експорт продукти 
Матеріали по темі