Місто

Вінницька мерія закредитується майже на 15 млн гривень в НЕФКО для облаштування освітлення по місту

1 листопада 2019, 11:17

Вінницька міська рада 1 листопада погодила рішення Про здійснення запозичення до бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади 14,8 млн гривень в НЕФКО на реконструкцію системи зовнішнього освітлення у Вінниці. Проект буде реалізовуватись у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Про це повідомляє журналіст Вiнниця.info з сесійного засідання міської ради.

«1. Здійснити у 2019-2020 роках запозичення до бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади у формі отримання кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

2. Метою запозичення є забезпечення фінансовим ресурсом видатків бюджету розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади для реалізації проекту «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Вінниця».

3. Форма здійснення запозичення – укладення договору позики (кредитного договору).

4. Затвердити істотні умови запозичення:

4.1. Вид запозичення – середньостроковий кредит.

4.2. Розмір запозичення (основна сума боргу) та валюта запозичення – 14 880 000 (чотирнадцять мільйонів вісімсот вісімдесят тисяч) гривень, з них в 2019 році - 4 464 000, 0 гривень (чотири мільйони чотириста шістдесят чотири тисячі гривень), в 2020 році – 10 416 000,0 гривень (десять мільйонів чотириста шістнадцять тисяч гривень).

4.3. Період, на який здійснюється запозичення – до 5 років з періодом відстрочки до 1 року від дати підписання кредитного договору, але не більше ніж 6 місяців після завершення проекту.

4.4. Відсоткова ставка за користування залученими коштами – 3,0 відсотки річних.

4.5. Погашення кредиту здійснюється щоквартально рівними частинами після завершення періоду відстрочки за графіком згідно з кредитним договором…», - зазначено в рішенні.

Вiнниця.info

Теги: рішення кредит мерія 
Матеріали по темі