Місто

Вінницька мерія зробила заяву щодо відключення насосних станцій і припинення подачі води в деяких мікрорайонах

12 лютого 2019, 14:32

На сайті Вінницької міської ради опублікували офіційну заяву щодо ситуації з відключенням двох насосних станцій та перебоями в подачі води.

«Вінницька міська рада обурена ситуацією, що склалась між КП «Вінницяоблводоканал» і ТОВ «Енера Вінниця», яке нині є надавачем послуг з постачання електроенергії.

Вінничани та комунальні підприємства міста, які вчасно сплачують за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення, стали заручниками неспроможності цих надавачів послуг налагодити достойні партнерські взаємовідносини та якісно побудувати свою співпрацю.

В результаті конфлікту між ТОВ «Енера Вінниця» та підприємством обласного підпорядкування «Вінницяоблводоканал» страждають кінцеві споживачі – пересічні вінничани. Адже Вінницькі міські електричні мережі, які є структурним підрозділом ПАТ «Вінницяобленерго», відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Поставивши мешканців перед фактом припинення подачі води, що є неприпустимим!

Згідно з чинним законодавством у Вінницької міської ради відсутні правові механізми вирішення фінансових питань будь-яких підприємств обласного підпорядкування за рахунок міського бюджету. Оскільки КП «Вінницяоблводоканал» підпорядковується обласній раді – органи місцевого самоврядування міста Вінниці не мають повноважень втручатись у фінансову діяльність підприємства та відрегулювати його управлінську функцію для вирішення питань розрахунків із іншими структурами.

Разом з тим, міська рада готова спільно з обласною владою, КП «Вінницяоблводоканал», ПАТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця» шукати механізм виходу із даної ситуації, - зазначено в заяві.

Нагадаємо, що 11 лютого о 13 годині Вінницькій міські електричні мережі відключили від електропостачанняводо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Це сталося у зв’язку з тим, що КП «Вінницяоблводоканал» немає змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ВМР Вінниця вода  
Матеріали по темі