Місто

Вінницька міська рада відповіла на петицію щодо встановлення світлофору біля ЖК Барський

10 листопада 2019, 17:00

На сайті Вінницької міської ради опублікували відповідь на петицію, в якій просили встановити світлофор на пішохідному переході на Барському шосе (від ЖК Барський) до вул. Стельмаха. Мерія зазначає, що цей мікрорайон відноситься до Якушинецької громади, тому відповідне звернення потрібно адресувати саме туди.

«Вашу петицію щодо встановлення світлофорного об’єкту по Барському шосе в районі зупинки міського пасажирського транспорту «вул. Стельмаха» опрацьовано.

За результатами опрацювання інформуємо.

На сьогоднішній день мікрорайон, де Ви проживаєте, відноситься до території Якушинецької сільської об’єднаної територіальної громади та межує з Барським шосе, де Ви пропонуєте встановлення світлофорного об’єкту.

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою врахування інтересів мешканців Вінницької міської ОТГ та Якушинецької ОТГ, пропонуємо Вам ініціювати звернення від голови Якушинецької об’єднаної територіальної громади на адресу Вінницької міської ради для спільного вирішення зазначеного питання», - йдеться у відповіді на петицію.

Вінниця.info


Теги: петиція ВМР 
Матеріали по темі