Економіка

Вінницька міська рада виділила 29 мільйонів гривень на добудову корпусу лікарні ШМД на Київській

30 жовтня 2020, 13:28

На добудову нового корпусу для сучасного відділення екстреної медичної допомоги у Вінницькій міській клінічній лікарні ШМД, виділили 29 мільйонів гривень. Цей об’єкт є одним з важливих не тільки для міста Вінниці, але й для області.

Відповідне рішення сьогодні, 30 жовтня, схвалили депутати міської ради під час чергового пленарного засідання.

Нагадаємо, у Вінниці триває будівництво нового корпусу для сучасного відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги у Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, яке розпочалось у 2017 році.

Будівельні роботи на фінішній прямій. Фактично збудовано 3 600 квадратних метрів нового корпусу. На першому поверсі облаштують відділення екстреної медичної допомоги з протишоковим залом, на другому – буде реанімація на 18 робочих місць. На третьому поверсі – ургентний блок на чотири операційні та зала телемедицини.

Щоб до кінця року завершити будівництво, депутати міської ради схвалили рішення профінансувати з бюджету громади будівництво в обсязі 29 млн грн.

Далі, з наступного року, відбуватиметься оснащення відділення відповідно до сучасних європейських стандартів.

13 серпня, під час робочого візиту до лікарні, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в рамках програми «Велике будівництво», до нового корпусу закуплять нове сучасне медичне обладнання – комп’ютерні томографи та ангіографи.


Довідка.

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги в цілодобовому режимі надає екстрену (невідкладну) медичну допомогу дорослому населенню Вінницької міської ОТГ (301 тис. осіб), пацієнтам з Вінницької області.

У лікарні надають медичну допомогу за профілями: травматологічний, хірургічний, нейрохірургічний, урологічний, неврологічний, гнійно-хірургічний, екстреної (невідкладної) медичної допомоги, стоматологічний, отоларингологічний, діагностичний, анестезіології та інтенсивної терапії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР та власні

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: корпус лікарня ШМД 
Матеріали по темі