Місто

Вінницька міськрада візьме на себе зарплатні борги дитячого санаторію, що на Старому місті

13 лютого 2019, 13:24

До сесії Вінницької міської ради, яка відбудеться 22 лютого, підготували проект рішення, яким хочуть визнати Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського таким що має суспільну цінність для Вінницької громади. Також в мерії звертатимуться до суду аби закрити провадження у справі про банкрутство закладу, а борги по зарплаті планують погасити за рахунок міського бюджету.

Проект рішення опубліковано на сайті міськради.

«1. Визнати Дочірнє Підприємство «Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» таким, що має суспільну цінність для Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

2. Взяти на себе гарантії задоволення вимог кредиторів в частині погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ДП «Дитячий санаторій ім. М. М. Коцюбинського» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

3. Звернутись до Господарського суду Вінницької області з клопотанням про незастосування до ДП «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» процедур та закрити провадження у справі про банкрутство.

4. Виконавчому комітету міської ради спільно з департаментом фінансів міської ради надати пропозиції виконавчому комітету та міській раді щодо внесення змін до бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та передбачення у бюджеті видатків на фінансування заходів, передбачених пунктом 2 даного рішення», - зазначено в документі.

Нагадаємо, в лютому 2017 року Уряд прийняв рішення про передачу з державної у комунальну власність Вінниці будівель і споруд по вулиці Маяковського, 247, аби в місті створити дитячий оздоровчий центр. За даною адресою знаходиться «Дитячий санаторій ім. М.М. Коцюбинського».

Вiнниця.info

Теги: дитячий санаторій Вінниця 
Матеріали по темі