114

0

Вінницька «Нива» перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2:1

Наступну гру «Нива» проведе цієї суботи, 5 лютого

2 лютого вінницька «Нива» провела перший поєдинок у цьому році. Суперником вінницьких футболістів було хмельницьке «Поділля». Матч відбувся на стадіоні Вінницького педагогічного коледжу. Вінницька «Нива» перемогла суперника із рахунком 2:1.

Про це повідомляє пресслужба ФК «Нива».

В першому таймі обидві команди намагалися грати агресивно і створювати гольові моменти. На вістрі атак «Ниви» виділявся Артур Загорулько. Втім, до перерви забитих м’ячів глядачі не побачили.

Незабаром після відпочинку подоляни відкрили рахунок. Карпенко влучно пробив із лінії карного майданчику. Не обійшлося без помилки нивівських захисників, які дали можливість супернику вийти на ударну позицію в центральній зоні. 0:1

Але вже через дві хвилини «Нива» вирівняла становище. Віктор Георгієв змістився у центр, виконав простріл. Ігор Маляренко підібрав м’яча і пробив лівою у ближній кут. 1:1 на 54-й хвилині.

Остаточний результат матчу встановив гравець на перегляді, який на 69-й хвилині головою замкнув простріл Віталія Гемеги. Отже, 2:1 у подільському дербі. Вболівальники Вінниці виявилися задоволені перебігом подій на полі.

Наступну гру «Нива» проведе цієї суботи, 5 лютого. Гратимуть знову з «Поділлям» на стадіоні Вінницького педколеджу. Початок – о 14.00.

Вінницька «Нива» перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2:1 - фото 2

Вінницька «Нива» перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2:1 - фото 3

Вінницька «Нива» перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2:1 - фото 4

Вінницька «Нива» перемогла хмельницьке «Поділля» з рахунком 2:1 - фото 5