Суспільство

Вінницька обласна рада планує забрати на свій баланс адміністративний будинок на Соборній

1 березня 2021, 12:27

У Вінницькій обласній раді до сесії підготували проект рішення Про передачу майна, що знаходиться вулиці Соборна, будинок 15 А, в м. Вінниця. Йдеться про адміністративну будівлю разом з гаражем, готелем, теплотрасою, системою відеоспостереження, яка перебуває на балансі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації.

«1. Вилучити майно, що знаходиться на балансі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, розташоване за адресою: вул. Соборна, буд.15 А, м. Вінниця та передати його безоплатно на баланс управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, закріпивши на праві господарського відання (згідно з додатком №1).

2. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (Ткачук М.Ф.), управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області (Кушнір С.І.), здійснити гіередачу-приймання майна, зазначеного в додатку №1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів», - зазначено в документі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада проект рішення департамент 
Матеріали по темі