Суспільство

Вінницька облрада зібралась на сесію. Під час звіту Олійника читали вірші. Фото. Відео

23 липня 2020, 10:50

Депутати Вінницької облради 23 липня зібрались на сесію Вперше у будівлі облради від початку карантину. Напередодні провели тотальну дезінфекцію сесійної зали. Депутатів розсадили на місця з дотриманням дистанції – через одне місце. Вільні місця «заклеїли» обмежувальними стрічками.

Перше питання на порядку денному – звіт голови Вінницької облради Анатолія Олійника. Депутати запропонували звіт підтримати, не заслуховуючи, бо він вже пів року на сайті і всі з ним ознайомились. Але таланти депутати стримати не можуть і для багатьох з обранців сесія - це привід публічно виступити. Жанні Дмитренко зачитала похвальний вірш про депутатів і керівництво. Поезія на відео:

Звіт голови облради депутати підтримали. Анатолій Олійник подякував колегам і відмітив, що він найдовше з усіх попередніх голів перебуває на посаді, - понад 6 років.

Після прийняття першого питання голова облради звернувся до депутатів з проханням: «Шановні колеги, хто говорить біля мікрофонів, надягайте маски для того щоб не контактувати з мікрофоном. Слідуючий, хто буде виступати… береженого Бог береже…»

На розгляд пленарного засідання сесії виносили 41 питання. Серед важливих – зміни до бюджету на 2020 рік; створення дорожнього фонду Вінницької області; встановлення доплат медичним працівникам; затвердження порядку виплат компенсацій на навчання учасників АТО та їх дітей; про звільнення від орендної плати підприємців, які користуються комунальним майном…

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінницька облрада сесія вірші карантин 
Матеріали по темі