Суспільство

Вінницька облрада звільнила директора Центру, де навчають дітей з розладами мовлення і розумовою відсталістю

5 листопада 2019, 15:26

Директор Немирівського навчально-реабілітаційного центру Василь Кондратюк написав заяву на звільнення за власним бажанням. У Вінницькій облраді заяву прийняли, виконання обов’язків керівника поклали заступника директора з виховної роботи зазначеного закладу.

Розпорядження від 4 листопада опубліковано на сайті обласної ради.

«…1. Звільнити КОНДРАТЮКА Василя Яковича з посади директора Немирівського навчально-реабілітаційного центру Вінницької обласної Ради 04 листопада 2019 року за власним бажанням, стаття 38 КЗпП України.

2. Покласти виконання обов’язків директора Немирівського навчально-реабілітаційного центру Вінницької обласної Ради на БАКАЛО Світлану Павлівну - заступника директора з виховної роботи з 05 листопада 2019 року до призначення керівника названого закладу…», - зазначено в документі.

Довідка.

Немирівський навчально-реабілітаційний центр - спеціальний загальноосвітній навчальний заклад для дітей, які мають тяжкі розлади мовлення, тяжкі розлади мовлення у поєднанні з розумовою відсталістю, дитячий аутизм.

Структурні підрозділи Центру:

1.Дошкільне відділення, у складі якого функціонують спеціальні групи денного та цілодобового перебування для дітей віком від 3 до 6 (7) років, які мають розлади мовлення, тяжкі розлади мовлення у поєднанні з розумовою відсталістю, дитячий аутизм.

2.Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей, які мають розлади мовлення, розлади мовлення у поєднанні з розумовою відсталістю, дитячий аутизм з денним або цілодобовим перебуванням учнів (вихованців):

  • І ступінь (початкова школа): підготовчий,1-4 класи (термін навчання 5 років, вік учнів від 6 до 12 років);
  • ІІ ступінь (базова загальна середня освіта): 5-10 класи (термін навчання 6 років, вік учнів від 11 до 18 років).

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: облрада розпорядження звільнення 
Матеріали по темі