Економіка

Вінницька облрада звільнить 35 підприємців від орендної плати за комунальне майно. Список

2 червня 2020, 10:39

Вінницька обласна рада планує скасувати підприємцям орендну плату за користування комунальним майном на період карантину.

Відповідний проект рішення розміщено на сайті обласної ради.

«1. Звільнити, на період дії обмежувальних заходів, орендарів нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, діяльність яких заборонено нормативно - правовими актами, спрямованими на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОУШ-19), від сплати орендної плати за їх письмовим зверненням. За умови фактичного припинення використання орендованого майна, що підтверджується актами балансоутримувачів майна, в розмірі 100 % від суми нарахованої орендної плати, згідно з Додатком.

2. Орендодавцям (балансоутримувачам) переданого в оренду нерухомого майна забезпечити перерахунок орендної плати за користування майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, відповідно до пункту 1 цього рішення.

У разі виявлення факту ведення діяльності орендарем на об'єкті оренди, орендодавцям (балансоутримувачам) такого майна здійснити стягнення орендної плати, відповідно до умов договору оренди», - зазначено в документі.

Перелік орендарів, які не працювали в період карантину і будуть звільнені від орендної плати


Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: підприємці карантин сплата оренди за комунальне майно облрада 
Матеріали по темі