Суспільство

Вінницька поліція охорони придбала 5 нових автомобілів. Фото

22 березня 2019, 13:17

22 березня працівникам поліції охорони у Вінницькій області передали 5 нових службових автомобілів - «Volkswagen Polo» та «Skoda Rapid». На охорону порядку Вінниці, вони мають виїхати вже сьогодні.

На сьогоднішній день в автопарку поліції охорони є 62 автомобілі. Ще 5 сьогодні представили – чотири з них «Volkswagen Polo» та один «Skoda Rapid». Вартість однієї машини становить 370 тисяч гривень.

«Даний автотранспорт був придбаний за кошти поліції охорони у Вінницькій області. Ми проводили відкриті тендерні торги, вартість одного автомобіля, які сьогодні представлені – 370 тисяч гривень, включаючи газобалонне опалення. Плануємо в подальшому закуповувати автомобілі.

В минулому році ми закупили 3 автомобілі «Рено Дастер», в цьому році ще 5, які будуть задіяні для несення служби виключно у Вінниці. Крім того, у штатній чисельності ми маємо також «Ланос» та «Рено Логан», але з часом ми всі замінимо на більш сучасніші», – каже начальник поліції охорони у Вінницькій області Сергій Голодюк.

5c94c4cb085ee.jpg

Автомобілі оснащені відео-реєстраторами, супутниковими навігаціями. На сьогоднішній день у Вінниці налічується 6 екіпажів поліції охорони. Вони співпрацюють додатково з патрульними поліцейськими.

«Чергова порція новітніх автомобілів, оснащені максимально всіма новітніми техніками. Машини нові, швидкі, маневрені для ефективного та вчасного прибуття сигналу тривоги та на виклики по лінії «102». Ми постійно оновлюємо свій автопарк для ефективного працювання. В нас є багато служб і кожен автомобіль підпадає під неї. Плануємо сьогодні-завтра вже приступити до служби у нових автомобілях», – каже Артем Торчук, лейтенант поліції охорони.

Вінниця.info

Теги: поліція охорони автомобіль 
Матеріали по темі