Суспільство

Вінницька родина рятує сім кажанів, які незрозуміло як з’явилися на їхньому балконі. Фото і відео

23 лютого 2021, 11:12

Галина Рибачук-Прач з родиною врятували сім кажанів, які не зрозуміло як з’явилися на їх балконі. Як зауважує жінка, летючі миші могли загинути через стрибки температури. Передчасно прокинулися від зимової сплячки.

«Приблизно два тижні тому почула, що на балконі щось пищить. Придивилася, а це кажан. Летючі миші живуть на даху нашої дев’ятиповерхівки. Влітку навіть залітали до квартири. Як з’явилися взимку на нашому балконі - загадка. Балкон у нас під склом. Але, можливо знайшли якусь шпаринку. Перша тваринка була геть безсила. Я так розумію, що почали прокидатися після зимової сплячки. Але ж їсти немає що. Ще ж холодно. Купили спеціальних черв’ячків у зоомагазині. Виділили коробку. Щоб напоїти, використовуємо маленький шприц. Так цікаво це робити! Вони, наче маленькі діти п’ють із соски. Спочатку було дуже страшно торкатися. Тому використовувала кухонні рукавиці. Та в них зовсім не зручно. Донька дала шкіряні», - розповіла Вінниця.info пані Галина.


Протягом двох тижнів вінничанка знайшла на балконі ще шість кажанів.

«Серед них є більші, їх двоє. А п’ятеро молоденькі, не знаю, чи є їм хоч рік. Сьомого знайшли вчора. Протягом дня всі сплять. Прокидаються всі ввечері. Тоді ми їх і годуємо», - продовжує Рибачук-Прач.

Доглядати за кажанами родина планує до початку тепла. А потім випустить їх на вулицю. Проте, кожному вже дали імена.

До солова, Галина Рибачук-Прач автор дитячих казок. У 2016-му році вона написала одну з історій, де також розповідає про маленьких кажанів. Книжка має назву «Маленький мандрівник».

«Історія "Нічний гість" про те, як завдячуючи кажанові був врятований зайчик. Книжечка зайняла перше місце у номінації дитяча книга на конкурсі ім. Леся Мартовича. Перекладена німецькою мовою і видана у Берліні», - зауважила вона.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео надані Галиною Рибачук-Прач.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця врятували сім кажанів 
Матеріали по темі