Суспільство

Вінницька школа танцю «Шахіна» стала чемпіоном міжнародних змагань «Oriental dance»

14 травня 2019, 16:38

Вінницька школа танцю «Шахіна» на міжнародних змаганнях «Oriental dance» виборола головний кубок, як найуспішніша школа танцю. 11 кубків за групові танці та перемоги за сольні номери. Загалом, більше 148 перемог.

Вихованці школи привезли 56 перших місць, 49 других, 31 третіх. 11 кубків за групові танці та кубок Гран-прі Змагання проходили у Хмельницькому з 9 ранку та до 2 ночі. З нашої школи танцю приїхала команда зі 90 осіб – батьки разом з учнями. Інклюзивну сферу представляли на цих змаганнях дві наші учениці – Марія Гнатик та Дар’я Андрусенко.

«Вони виступали на рівні з усіма дітьми та виграли в декількох номінаціях. Наприклад Дар’я була в номінації, де було 18 учасників та виборола 2 місце. І цю головну перемогу – кубок Гран-прі ми присвятили нашим мамам.

Побачити наші танці, які привели до перемог, можна буде в суботу на Дні Європи.

Особливість наша в тому, що ми, крім танців, професійно займаємось акробатикою та танцями народів світу – східними, сучасними, індійськими. Займаємось волонтерством – школа танцю нещодавно виграла «Благодійну Вінничину, а також підтримуємо розвиток інклюзивної сфери», – повідомляє Вінниця.info Діана Подолянчук, засновниця танцювальної студії «Шахіна».

Нагадаємо, 13-річна вінничанка Марія Гнатик перемогла у титулованому міжнародному дитячому конкурсі краси INTERBRILLIANT WORLD Spring 2019. Той пройшов у Чехії. Вперше Україну представила дівчинка із синдромом Дауна.

Вінниця.info, фото школа танцю «Шахіна»

Теги: "Шахіна" танці 
Матеріали по темі