22 груд. 2023 12:52
0

125

0

Вінницькі боксери здобувають чергові перемоги, щоб мати право представляти область у складі команди на чемпіонаті України. Вкінці жовтня – на початку листопада відбулося два важливих змагання, під час яких хлопці вибороли омріяні перемоги.

Про це розповів старший тренер збірної команди Вінницької області серед молоді Андрій Гончар.

З 30 жовтня по 1 листопада тривав чемпіонат області з боксу серед молоді. Цьогоріч він був особливим, адже під час боїв у СК «Нокаут» організували збір коштів на реабілітацію вінницького боксера Юрія Мельничука. 26-річний вінничанин уже 4 роки намагається підвестись на ноги після ДТП, коли на великій швидкості його збив автомобіль.

91 кг – Володимир Кушнір

«Ці всі хлопці розглядаються як кандидати на чемпіонат України. Ще будуть боксувати хлопці, які їздили в Луцьк. Перед чемпіонатом України проведуть загальний збір, на якому і визначать склад команди», - говорить Андрій Гончар.

Вперше переможці поєдинків отримали грошові призи від Вінницької обласної федерації боксу.

Вінницькі боксери привезли перемоги з турніру в Луцьку і змагаються за право битися на чемпіонаті України - фото 2

З 31 жовтня по 3 листопада в Луцьку тривав міжнародний турнір. Помірятися силами приїхали спортсмени з Молдови, Польщі, Білорусі, Литви та України. Всього – 250 учасників.

Троє вінничан, що представляли молодь, стали фіналістами поєдинків:

56 кг – Максим Власюк, «золото».
60 кг – Юрій Остапенко, «золото».
64 кг – Дмитро Якубишин, «срібло».

Також під час турніру двоє спортсменів з Вінниці виступили у віковій категорії «юніори».