22 груд. 2023 12:52
0

153

0

У Дніпрі відбувся молодіжний чемпіонат України з боксу, на якому тріумфувала збірна вінницьких спортсменів.

У Дніпрі відбувся молодіжний чемпіонат України з боксу, на якому тріумфувала збірна вінницьких спортсменів. З 27 травня по 2 червня 250 боксерів зі всієї держави змагалися за перемогу. Звання кращих виборювали у десяти вагових категоріях.

Вінницька збірна посіла перше командне місце, виборовши 4 «золота» із десяти можливих. Також в арсеналі подолян – одна бронзова медаль.

«Для нас це справжній рекорд. Досі ми не мали таких тріумфальних результатів, ще з часів минулого століття. Для вінницького молодіжного боксу – це визначний результат», - розповідає старший тренер збірної команди серед молоді Вінницької області Андрій Гончар.

Під час змагання золоті медалі отримали:

Максим Власюк (вагова категорія 56 кг) - ШВСМ, тренери: Гончар, Маньковський

Ігор Ковтун (вагова категорія 60 кг) - ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук, Павлюк

Максим Жигаров (вагова категорія 64 кг) - ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук

Володимир Кушнір (вагова категорія 81 кг) - МКДЮСШ Вінниця, тренери: Жураковський, Кашеєв

Бронзовий призер:

Геннадій Масленніков (вагова категорія 56 кг) - ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук

Золоті призери претендують на участь в чемпіонаті Європи, що відбудеться восени в Софії. Ті, хто посів місця у своїх категоріях, здобули свого роду ліцензію на цей турнір і тепер візьмуть участь у навчально-тренувальних зборах, де будуть доводити тренерам свій клас перед Болгарією.

Андрій Гончар зазначає, що сьогодні вінницька збірна забезпечена формою та спортивним інвентарем. Тому готова підкорювати нові вершини і повертатися з поєдинків переможцями.

Вінницькі боксери встановили особистий рекорд: 4 «золота» і «бронза» на чемпіонаті України. Фото - фото 2

Раніше ми писали, що боксери з Вінниці здобули «золото» на Міжнародному турнірі і стали майстрами спорту.