Місто

Вінницькі «Кумбари»: кам’яні схили та неймовірні зимові пейзажі. Фото

10 січня 2022, 11:56

Влітку – багато зелені, взимку – ніби казка. Старовинні і майже «розбиті» сходи, кам’янисті схили, які ведуть до річки Південний Буг – так можна описати парк Кумбари.

Парк Кумбари – одне з улюблених місць вінничан. Тут можна відпочити на лавочках, подалі від міської метушні і вдихнути прохолодного повітря від Бугу. Насолоджуватися видом на Київський міст, особливо у нічний час. Або спускатися сходами вниз і у повній тиші ловити рибу. До речі, про сходи. Старовинні сходи, спроектовані архітектором Артиновим додають атмосфери для цього місця. З них відкривається гарна панорама на річку, частину міста. Видно церкву, а також «голови» багатоповерхівок, які оселилися на лівому березі Вінниці.

Влітку парк Кумбари схожий на зелений оазис. Тут ще не тронута природа – немає великих забудов. Окрім унікальної пам’ятки архітектури – будинок «Кумбари». Але взимку – вигляд зовсім інший. Сніг затрамбував великі щілини у розбитих сходах. Гілки дерев на кущів вкриті снігом, що додає казкової атмосфери. Тут малолюдно, тихо, лише далеко чути, як шумно на Київському мосту.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Ірини Юшко

Більше фото у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Кумбари парк фото 
Матеріали по темі