Економіка

Вінницькі підприємства наростили об’єми виробництва, м’яса, олії та мармеладу

25 липня 2019, 12:29

У Вінницькій області за січень – червень 2019 року, в порівняні з відповідними періодом 2018 року, зросло виробництво м’яса, консервованих фруктів, олії, молочних продуктів та напоїв.

Про це Вiнниця.info повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області.

В порівнянні з січнем – червнем 2018 року у м’ясній промисловості спостерігалось зростання у виробництві свіжих чи охолоджених свинини (туші, напівтуші) на 8,5%, яловичини і телятини (туші, напівтуші) – на 8,0%.

У випуску свіжих чи охолоджених м’яса тушок та частин тушок курей, курчат, так само, спостерігалось збільшення виробництва, відповідно, на 23,7% та 17,9%.

На підприємствах з перероблення та консервування овочів та фруктів у звітному періоді на 12,1% збільшено випуск джему, мармеладу, пюре, желе, конфітюру, повидла, варення, з інших плодів та горіхів.

На підприємствах з виробництва жирів в 2,0 рази збільшився випуск олії соєвої та її фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих).

У молочній промисловості в 1,6 рази – випуск молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, на 4,5% – молока сухого знежиреного, на 3,1% – молока та вершків незгущених й без додавання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю не більше 1%.

На підприємствах з виробництва напоїв, відповідно, на 6,1%, 16,7% та 12,8% збільшено виробництво вод газованих інших, вод непідсолоджених і не ароматизованих та вод з додаванням цукру і речовин підсолоджувальних чи ароматизуючих.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: продукція виробництво 
Матеріали по темі