Суспільство

Вінницькі поліцейські на деокупованих територіях допомагають з евакуацією та підтримують місцевих жителів

22 вересня 2022, 15:56

Вінницькі поліцейські, які наразі виконують завдання на деокупованих територіях, передали місцевим жителям гуманітарну допомогу та організували евакуацію бажаючих з місць, що потерпіли від обстрілів.

Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.

«Нещодавно зведений загін вінницьких поліцейських вирушив на деокуповані території. Правоохоронці не лише забезпечують безпеку і порядок в населених пунктах, а й документують злочини російської федерації та виконують бойові завдання. Також поліцейські підтримують мирне населення, людей, які стали заручниками війни, пережили жахіття окупації.

Наші хлопці зі зведеного загону передали жителям нещодавно звільнених населених пунктів гуманітарну допомогу: продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни, одяг, спальні мішки, ковдри, інші предмети першої необхідності.

Понад півсотню осіб поліцейські евакуювали на мирну територію з місць, які потерпали від ракетних обстрілів.

З кожним днем війни підтримка та допомога набули важливого значення в житті кожного. На цих фото історія допомоги. Це один із мільйонів прикладів взаємопідтримки в нашій боротьбі за Свободу і Незалежність. Спільна боротьба на усіх фронтах війни веде нас до Перемоги, бо Україна – понад усе!», - йдеться в повідомленні пресслужби.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції Вінниччини
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція деокуповані території гуманітарна допомога 
Матеріали по темі