Суспільство

Вінницькі поліцейські вчили школярів надавати першу медичну допомогу та як діяти в небезпечних ситуаціях. Фото та відео

19 листопада 2019, 14:49

18 листопада в ГУНП у Вінницькій області пройшла зустріч учнів 7 класу загальноосвітньої школи № 20 та працівників поліції. Під час заходу діти поспілкуватись з ювенальними поліцейськими, дізналися про основні завдання вибухотехнічної служби, ознайомились зі спецзасоби поліцейського та навчились надавати першу медичну допомогу людям.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Екскурсія розпочалась з дружньої бесіди з ювенальними поліцейськими обласного главку. Керівник відділу Людмила Кузнєцова нагадала школярам про правила безпечної поведінки на вулиці, радила, як налагодити дружні стосунки з однолітками, врегульовувати конфліктні ситуації в колективі. Також розповіла про поняття булінгу та пояснила, як не стати жертвою цькувань.

Спеціаліст вибухотехнічного відділу поліції ознайомив дітей з завданнями, які виконує його підрозділ. Дітям пояснили, як виглядають предмети, що можуть нести небезпеку, та як необхідно діяти, якщо знайшов небезпечний предмет.

Інспектор тренінгового центру Наталя Скорик провела з дітьми заняття з надання першої медичної допомоги людям, які її потребують. Школярі засвоїли , що вчасно та правильно надана перша допомога постраждалому допоможе зберегти йому життя.

Працівники поліції продемонстрували гостям спецзасоби та зброю, яка знаходиться на озброєнні поліцейських. Дітям продемонстрували бронежилети, захисні шоломи, щити, та розповіли про їх призначення і порядок застосування.

«Проведення таких заходів допомагає побудувати довірливі, дружні стосунки правоохоронців з підростаючим поколінням, покращує правову обізнаність дітей, вони отримують навики, які їм знадобляться в повсякденному житті», - зазначив керівник навчального центру Сергій Мерзлікін.

На згадку про зустріч діти отримали інформативні пам’ятки від поліцейських та сфотографувались з ними.


Вінниця.info, фото та відео з сайту поліції

Теги: поліція діти 
Матеріали по темі