Суспільство

Вінницькі поліцейські взяли участь у благодійному марафоні. Фото

2 червня 2019, 09:37

1 червня у Вінниці відбувся благодійний забіг для збору коштів на лікування 3-річного Дениса Матійчука, який бореться з онкологічною хворобою. Активну участь у марафоні «Чужих дітей не буває» взяли поліцейські різних структурних підрозділів.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Вінницькій області.

У Міжнародний день захисту дітей на площі Костянтина Могилка стартував благодійний забіг. У ньому взяли участь працівники різних силових структур у Вінницькій області, в тому числі близько півсотні поліцейських.

Реєструючись, кожний учасник забігу робив благодійний внесок на порятунок 3-річного Дениса, онкологічна хвороба якого вражає внутрішні органи та кістки дитини.

«Ми із задоволенням долучились до забігу, адже розуміємо, що, об’єднавши зусилля усіх небайдужих людей, можна врятувати життя дитини. Не вперше ми долучаємось до подібних заходів і сподіваємось, що зібрані цього разу кошти допоможуть Денису подолати хворобу», - говорить учасник забігу, працівник обласної поліції Олександр Мельник.

Нагадаємо, 1 червня, в День захисту дітей, у Вінниці для малечі підготували безліч локацій по місту, де проводять майстер-класи, концерти, облаштували ігрові зони.

Вінниця.info, фото поліції

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: поліція марафон забіг 
Матеріали по темі