Суспільство

Вінницькі ресторатори допомагають лікарям, поліції і незахищеним верствам населення під час епідемії коронавірусу

31 березня 2020, 11:58

Від початку поширення хвороби на території України та введення карантину ресторани, кафе, їдальні, бари, спортзали та басейни міста закрили. Деякі підприємці підлаштовуються під ситуацію, організовуючи доставку їжі, а тренери ‒ онлайн-заняття. В умовах, коли «на передовій» в боротьбі із захворюванням опинилися медики та правоохоронці, вінницькі підприємці не залишаються осторонь та влаштовують безкоштовну доставку своєї продукції в лікарні та поліцейські відділки, а також закуповують засоби індивідуального захисту. І це попри і так складні часи для їх бізнесу, коли мережі потерпають від надзвичайних збитків. А деякі тренери, тим часом, перейшли в онлайн-режим, проводячи заняття для містян, які залишаються вдома і хочуть підтримувати здоровий стан свого організму. Про кілька таких прикладів ‒ далі в матеріалі.

Мережа ресторанів

Мережа ресторанів («Georgian Factory», «Лезгінка», «АССА», «Батискаф», «Red Zeppelin») прийняла важливе рішення, що буде готувати та доставляти безкоштовно обіди та вечеріінфекціоністам у міську інфекційну лікарню по вихідних (субота та неділя). Саме тому, вони закликають всіх допомагати їм і, якщо це в рамках ваших можливостей, замовляти доставку з їх ресторанів. Цим ви зможете зробити одразу три гарні справи:

1. Допоможете мережі ресторанів «вижити» у важкий час.

2. Допоможете організації Вінниця-Даун-синдром, яка є їх другом майже 4 роки. Особливо радять замовляти для цього «сонячні» позиції із меню. Із кожного такого замовлення перечислюється 10 гривень в організацію.

3. Підтримаєте медиків, які почали бій з коронавірусом «на передовій» в інфекційній лікарні Вінниці.

Мережа ресторанів запевняє, що привозять доставку та віддають на самовивіз виключно тільки в масках і з дотриманням усіх потрібних дистанцій, також є можливість безконтактного розрахунку. Всі замовлення акційні ‒ в кожному замовленнішукайте подарунок від мережі ресторанів. Зараз на доставку та самовивіз працюють:

1. «Georgian Factory» ‒ ресторан сучасної грузинської кухні на Замості (готують по меню «Factory», «Батискафа» та «АССА»). Телефон: 096-785-98-88.

2. «Лезгінка» ‒ запальний та смачний ресторан в районі ринку «Урожай» (готує по меню «Лезгінки» та «Red Zeppelin»). Телефон: 096-844-75-44.

Доставка працює щоденно з 10.00 по 22.00. Мережа ресторанів вдячна кожному, хто замовить їжу та підтримає їх в нелегкий час.


Студія розвитку здоров’я Олени Крутікової

В наш непростий час ми всі повинні підтримувати та допомагати один одному. В умовах карантину та малорухливого способу життя ‒ дуже важливо підтримувати тонус організму. Студія розвитку здоров’я Олени Крутікової проводить тренування, направлені на укріплення м’язової та кісткової маси тіла, а також зміцнення всього організму в цілому. Це і тренування по пілатесу, йозі, кросфіту, бодіфлексу, масаж-сеанси остеопатії, постановка ортезів тощо. На час карантину студія для своїх клієнтів ввела онлайн-тренування по системі Polestar Pilates або, як її ще називають, ‒ системі вправ «розумний фітнес».

Що вони пропонують:

1) групові тренування по Skype і Instagram;

2) індивідуальні тренування;

3) тренування по методу BodyflexОКСИ ‒ методу, який, окрім стрункості, ще й чудово підвищує життєвий об’єм ваших легень і підвищить ваш імунітет.

Всі тренування направлені не лише на фізичну складову вашого тіла, але ще й заспокоять ваш розум. А це дуже важливо в сьогоднішніх реаліях. Вони хочуть допомогти якомога більшій кількості клієнтів залишатись в гарному здоров’ї, бадьорими, активними, і саме тому вартість тренувань знижено.

Окрім того, щовівторка та щочетверга о 18.30 по Skype студія проводить тренування за донейшн. Це означає, що люди, які на сьогоднішній день не мають достатніх матеріальних можливостей, можуть «прийти» на тренування абсолютно безкоштовно!

Адреса: пл. Гагаріна, 2 5 поверх Універмагу.

Телефон: (097) 457-02-14.

Суші-бар «Yama» закликає всіх долучитись до флешмобу

Команда суші-бару «Yama» побувала у Вінницькій міській клінічній лікарні № 2 ШМД, де познайомилась з лікарями та медпрацівниками нашого міста, а також з тими, хто захищає та охороняє всіх нас зараз у такий непростий час, а саме з працівниками відділку поліції 4Б та службовцями на всіх блокпостах, де цілодобово стоять на варті Нацгвардія та патрульні.

Суші-бар «Yama» приготували для всіх них безкоштовні комплексні обіди. От тільки вони не лише пригостили смачними обідами, а ще й забезпечили масками та рукавичками, які зараз у дефіциті, адже розуміють, що безпека перш за все.

В такий спосіб вони вирішили підтримати людей, які також ризикують життям у боротьбі з вірусом. Вони закликають всіх небайдужих, а також своїх колег, які працюють на доставку, долучитися до флешмобу #їжадлялікарів. Адже лише висока соціальна відповідальність кожного та спільні зусилля можуть подолати будь-яку загрозу.

Вінниця.info, фото зі сторінок суші-бару, Студії розвитку здоров’я Олени Крутікової та Валерія Сиверчука у «Фейсбук»

Теги: коронавірус бізнес доставка 
Матеріали по темі