22 груд. 2023 12:51
0

138

0

Вінницькі спортсмени на кубку України зі стрільби кульової вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди

Чемпіонат триває з 13 по 18 листопада у Львові.

З 13 по 18 листопада у Львові триває відкритий кубок України з олімпійських вправ зі стрільби кульовою. Вінниччину представляє команда збірної області у складі з 20-ти спортсменів, які вже здобули кілька срібних та бронзових нагород, а також одну золоту.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації

Як йдеться в повідомленні, загалом в змаганнях беруть участь спортсмени з 18 областей України. Під час відкритого кубку спортсмени змагаються у стрільбі з гвинтівки, пістолета, стрільбі по рухомій мішені. Загалом в особистому заліку за перемогу змагаються близько 300 спортсменів.

Вінницькі спортсмени вже виступили успішно у стрільбі з пістолета та по рухомій мішені та здобули серію нагород:

• МСМК Лєбєдєва Дарина у фіналі виборола срібну нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.;
  • МС Крепостняк Павло у фіналі виборов бронзову нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.;
  • Лєбєдєва Дарина та Крепостняк Павло у змішаній вправі ППо-МІКСТ у фінальній боротьбі за золото вибороли срібні нагороди, поступившись команді Києва;
  • МС Мельник Дмитро став абсолютним чемпіоном у стрільбі по рухомій мішені у вправах ГП-12, ГП-11А з пневматичної гвинтівки на 10м.;
  • Також успішно виступили у даних змаганнях МС Кириленко Богдан, КМС Пронь Анна, а наймолодші учасники змагань Бондарчук Андрій та Левченко Леонід (по 13 років) принесли додаткові бали з ВСМ у скарбницю Вінницької області.

На сьогодні продовжуються змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, і в найближчі дні вінничани боротимуться за призові місця та за право увійти до складу національної збірної команди України.

Нагадаємо, вінницькі волейболістки посіли перше місце в турнірній таблиці чемпіонату України вищої ліги.