22 груд. 2023 12:50
0

167

0

Збірна України вдруге поспіль перемогла на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА, який напередодні завершився в Абу-Дабі.

Про це повідомляє Вінницька арена.

В складі національної команди виступало сім представників Вінниччини, чотири з яких стали призерами світової першості.

Бронзову медаль здобула Яна Шелемба, срібну – Анастасія Городівська. Обидві дівчини виступали у віковій групі 16-17 років. Також на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Мирослава Бойчук та Іван Бердиш (14-15 років).

Загалом українська збірна здобула вісім золотих, 14 срібних і десять бронзових нагород, випередивши у командному заліку США і Таджикистан. За нагороди боролися 500 спортсменів з 42 країн. Вік учасників змагань не перевищував 17-ти років.

Вінницькі спортсмени у складі збірної команди - призери Чемпіонату Світу із змішаних єдиноборств - фото 2