Спорт
0

64

0

Змагання проходили в Одеській області, в них взяли участь майже півтисячі спортсменів із 22 регіонів України.

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли п’ять призових місць на чемпіонаті України з боротьби самбо. Змагання відбулись в Одеській області, в них взяли участь майже півтисячі спортсменів із 22 регіонів України.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Серед переможців Антон Пилявец, який змагався у ваговій категорії 35 кг. Хлопець виборов друге місце. А Діана Бенькова у ваговій категорії 38 кг здобула третє місце.

«Антон займається самбо 2,5 роки, а от Діана уже близько 5-ти. На даному етапі це були їхні наймасштабніші змагання. За кілька тижнів до чемпіонату ми тренувалися у посиленому режимі, проводили по два тренування щодня. Це досить юні спортсмени: Антону 12 років, а Діані - 13. Всі їхні великі перемоги ще попереду», - говорить тренер з боротьби самбо і дзюдо Олег Бузовський.

Вихованці закладу МДЮСШ №5 є призерами та чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань і входять до складу збірних команд України.

​Вінницькі спортсмени увійшли у трійку переможців чемпіонату України з боротьби самбо - фото 2