116

0

​Вінницькі спортсмени вибороли 11 золотих медалей на чемпіонаті України з сумо

Вінничани привезли 11 медалей з чемпіонату України з сумо.

У Мелітополі відбувся чемпіонат України з сумо. Вінницькі спортсмени вибороли на змаганнях одинадцять перемог, чотири другі місця та тринадцять третіх. Наше місто на змаганнях представляли вихованці закладу «Міської дитячо-юнацької спортивної школи №5».

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

«Я вітаю вінничан, які стали переможцями чемпіонату України з сумо. Дякую за те, що представляєте наше місто на всеукраїнському рівні та показуєте чудові результати. Бажаю подальших перемог», - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Перше командне місце серед дівчат до 14 років вибороли Валерія Іжаківська, Оксана Лісневич, Анна Коротюк, Яна Гаврищук. Серед юнаків та дівчат до 16 років в особистих заліках «золото» отримали Вадим Богатчук та Андрій Поліш.

Перше командне місце серед юнаків до 16 років вибороли Дмитро Зілецький, Андрій Поліш, Вадим Богатчук та Павло Дратований.

Серед юніорів та юніорок до 18 років перші місця в особистих заліках отримали Дмитро Зілецький, Ірина Гребенчук, Данило Явгусішин.

Перше командне місце серед юніорок до 18 років вибороли Оксана Лісневич, Ірина Гребенчук, Вікторія Ружанська, Валерія Іжаківська.

Перше командне місце серед юніорів до 18 років – Олександр Загробський, Вадим Богатчук, Данило Явгусішин та Павло Дратований.