22 груд. 2023 12:52
0

43

0

Вінницькі спортсмени вибороли медалі на Міжнародних змаганнях з легкої атлетики та Кубку світу зі стрільби

Двоє вінничан здобули призові місця на змаганнях міжнародного рівня. Андрій Краковецький став переможцем матчевої зустрічі збірних команд з легкої атлетики, яка відбулася у Мінську. Спортсмен здобув перемогу з легкої атлетики серед юніорів на дистанції 1500 метрів. У змаганнях взяли участь команди зБілорусі, Латвії, Естонії, Франції, Польщі, Туреччини, України та Литви.

«Андрій Краковецький вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Нещодавно спортсмен отримав перемогу на Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів», - повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Про результати змагань Кубка світу з кульової стрільби, що проходив з 13 по 24 лютого 2019 року в місті Аль-Айн (ОАЕ), інформує Національний комітет спорту інвалідів України.

У перший змагальний день Кубка світу вінничанин Олексій Денисюк виборов бронзову нагороду у вправі Р3 (стрільба з малокаліберного пістолета на 25 метрів).

Під час змагань спортсмен з Вінниччини також здобув золоту медаль у вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів).

У вправі Р4(стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів) Олексій Денисюк приніс стрілецькій збірній команді України «бронзу» .

У доробку національної команди - 15 високих нагород, серед яких 5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі. Національна паралімпійська збірна з кульової стрільби – віце-чемпіон Кубка світу.

Загалом, у змаганнях взяли участь понад 210 спортсменів з 44 країн світу, в тому числі 10 паралімпійців з України.