22 груд. 2023 12:51
0

97

0

Вінницькі спортсмени вибороли низку золотих, срібних та бронзових медалей на Всеукраїнському турнірі з самбо

Вінничани вибороли чотири перші місця, одне друге та шість третіх.

На Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед кадетів, який був присвячений пам’яті І.Х. Сагаєва, взяли участь вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. За результатами змагань, вінничани вибороли чотири перші місця, одне друге та шість третіх.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, «золото» вибороли: Володимир Дніпровський (вагова категорія 29 кг), Олег Кобенда (вагова категорія 35 кг), Владислав Ткачук (вагова категорія 42 кг) та Антон Додон (вагова категорія 46 кг).

«Срібло» здобув Артем Мрочко (вагова категорія 32 кг). «Бронзу» отримали: Артем Татару (вагова категорія 26 кг), Микола Усаченко (вагова категорія 29 кг), Володимир Гуменний (вагова категорія 29 кг), Діана Бенькова (вагова категорія 52 кг), Єва Войналович (вагова категорія 52 кг), Ілля Коваленко (вагова категорія 66 кг).

Як зазначають в міськраді, У МДЮСШ № 5 можна займатись такими видами спорту: дзюдо, вільна боротьба, важка атлетика, боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг.

Нагадаємо, вінницькі спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації в Болгарії.