Спорт

Вінницькі спортсмени завоювали «золото» на двох чемпіонатах

13 березня 2020, 14:35

Наприкінці лютого у Вінниці відбулося два чемпіонати: всеукраїнський зональний чемпіонат з боксу та чемпіонат Вінницької області з художньої гімнастики. Спортсмени з Вінниці вибороли перемогу на обох.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

У всеукраїнських змаганнях з боксу взяли участь 100 спортсменів у складі чотирьох команд. Боксери дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» вибороли 8 ліцензій із 12 на загальний чемпіонат України та посіли перше загальнокомандне місце. «Золото» отримали Максим Чекін, Артем Марчук, Олег Мусієнко, Гліб Горошков та Влад Головащенко.

На обласних змаганнях з художньої гімнастики взяли участь 77 спортсменок. Вінницю представляли вихованки міської дитячо-юнацької спортивної школи №1, яким і дісталася перемога. Перше місце посіли: Вікторія Липницька, Лейла Юсіфзаде, Марина Дмуховська, Ніка Нарольська. Друге місце – Анастасія Гоцуляк. Треті – Софія Ахтирцева, Маргарiта Лапчук.

Варто зазначити, що найближчим часом у зв’язку з карантином спортивні заходи відбуватися тимчасово не будуть. Також у Вінниці закрили школи та гуртки. Додатково на карантин відправили дитячі садочки.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Теги: спорт чемпіонат змагання 
Матеріали по темі