Спорт

Вінницькі спортсмени зайняли третє місце на чемпіонаті України зі стрільби кульової

15 лютого 2021, 12:48

З 6 по 11 лютого у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби кульової. Вінниччину представляли 35 стрільців, серед яких 29 у складі національної збірної команди України. Загалом на змаганнях було близько 350 спортсменів з 16 областей.

За підрахунками, в загальнокомандному заліку, Вінниччина посіла третє місце – 9 золотих і 3 срібних медалей.

Про це повідомили у відділенні Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

  • У стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото виборола жіноча трійка у складі: Олесі Чайки, Дар’ї Волошиної та Дар’ї Римської.
  • У стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото здобула чоловіча трійка у складі: Олега Царькова, Кирила Козюка, Вадима Бондарчука. Олег Царьков посів 1-е місце особисто у фінальній боротьбі, куди потрапляє 8 найкращих.
  • У стрільбі з гвинтівки (змішаній парі ГП-мікст), вінницькі спортсмени вибороли 1 та 2 місця. Це відповідно Дар’я Волошина та Кирило Козюк; Олеся Чайка і Олег Царьков.
  • У стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені Анастасія Жученко стала срібною призеркою у вправі ГП-11А.

За словами президента Вінницької обласної федерації кульової стрільби Віктора Щерби, цей чемпіонат України був першим етапом відбору на чемпіонат Європи зі стрільби кульової. Попередньо, одразу п’ять вінницьких спортсменів (Олег Царьков, Валентина Гончарова, Дар’я Римська, Анастасія Жученко, Данило Даніленко) представлятимуть Вінниччину у складі національної збірної команди України на чемпіонаті Європи. Він відбудеться наприкінці травня 2021 року в м. Осієк (Хорватія).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області

Теги: спортсмени стрільба кульова 
Матеріали по темі