151

0

Вінницькі стрільці зайняли третє місце серед 20 областей на Чемпіонаті України

Спортсмени вибороли золоті, срібні та бронзові медалі

У Відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової взяли участь 20 областей України. Вінницькі спортсмени-стрільці посіли загальнокомандне третє місце. Спортсмени вибороли золоті, срібні та бронзові медалі.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2000 р.н. та молодших зі стрільби кульової проходив з 1 по 6 серпня в м. Вінниці на базі ФСТ «Динамо» та в м. Львові. В цьому взяли участь близько 300 осіб.

За підсумками змагань у м. Львові в розділі – стрільба по рухомій мішені, вінницькими спортсменами-стрільцями здобуто 10 золотих медалей та 6 срібних. Переможцями стали :

Даніленко Данил, Мельник Дмитро та Бондарчук Андрій у складі команди стали чемпіонами у вправах ГП-12, ГП-11А в командному заліку, а також Даніленко Данил 1 та 2 місця особисто;

Жученко Анастасія, Моісеєнко Марія, Панчук Дар’я у складі команди стали чемпіонками у вправі ГП-12 та срібними призерками у вправі ГП-11А, а Моісеєнко Марія - два других місця особисто.

Також у стрільбі з пістолета, здобуто 1 золоту, 3 срібних медалі та 1 бронзова :

Пронь Анна стала чемпіонкою серед дівчат у стрільбі з пістолета на 10м.,

Мустафаєва Уляна стала бронзовою призеркою у вправі МП-10 (малокаліберний пістолет 25м.);

Мустафаєва Уляна, Пронь Анна, Панчук Вікторія срібні призерки у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м.).

В м. Вінниці у стрільбі з гвинтівки, наші спортсмени вибороли 3 золотих, 1 срібну, 8 бронзових нагород :

Кубов Назар, Бондарчук Вадим та Яцюра Павло стали чемпіонами у вправі МГ-6 (стрільба з МК гвинтівки на 50м.) та бронзовими призерами у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка 10м.);

Римська Дар’я, Яремчук Дар’я, Волковська Анна бронзові призерки у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м.), а також Римська Дар’я 2 місце у вправі МГ-6 (МК гвинтівка 50м.);

Римська Дар’я та Бондарчук Вадим стали бронзовими призерами у вправі ГП-міх (змішані пари пневматична гвинтівка 10м.).

За підсумками змагань Вінницька область посіла загальнокомандне 3 місце серед 20-ти областей України.